Nog twee jeugd-indoorkampioenen!

Na de zege van Kampong vorige maand in een van de vijf U11-indoortoernooien, heeft onze club sinds afgelopen zondag 23 april nog eens twee indoorkampioenen bij de jeugd erbij.

Op de finaledag van het Flamingo Indoortoernooi 2017 in het Kennemer Sport Center in Haarlem grepen de U13/15 combinatie en de U13 de titel! Drie winnende teams van onze club in indoortoernooien: een bewijs dat de club lekker bezig is en de jeugd goed wordt getraind en begeleid.
De U13 versloeg in de halve finales eerst Excelsior met 87 om 64. In de eindstrijd was het atijd sterke VCC de tegenstander, maar ook die werd opzij gezet, al was het verschil wel heel klein: maar twee puntjes! Kampong won met 78 tegen 76. 

De uitslagen van de U13/15 zijn nog niet bekend; meer informatie daarover volgt later!

Wel hebben we via de moderne kanalen natuurlijk al foto's binnen van de winnende twee teams! Heel erg gefeliciteerd jongens en begeleiders! Dit belooft wat voor het outdoorseizoen!

Zie ook Twitter @KNCBcricket

Zie ook het bericht op de KNCB website.

 

SV KAMPONG FEDERATIE WEBSITE

#CRICKETNL

   

 

 

 

 

Banner

 

 

 

 

 

site: IanusWeb