Organisatie




     
Vereniging    
     
Naam Functie E-mail
Floris Jansen Verenigingsmanager verenigingsmanager@kampongcc.nl
     
Bestuur    
Naam Functie E-mail
Ulrich Oron           Voorzitter voorzitter@kampongcc.nl
Dirk Benade Secretaris secretaris@kampongcc.nl
Sander Wubben Penningmeester penningmeester@kampongcc.nl
     
Wedstrijdsecretaris Mark Twemlow marktwemlow@freeler.nl
     
Captains    
Naam Functie E-Mail
Bhavvik Nana Captain Heren 1 bhavvik_nana@hotmail.com
Ross Harmer Captain Heren 2 ross@harmer.nl
Dirk Benade Captain Heren 3 dirkbenade@gmail.com
Simon Cook Captain Zomi scook@xs4all.nl
Avinash Tewarie Captain Zami 1 atewarie@hotmail.com
Carmela Appel Veldcaptain Dames  
Ingrid van der Elst Organisatie Dames ivdelst@hotmail.com
     
Technische Commissie    
Sander Goethals Voorzitter TC sander.goethals@gmail.com
+ alle captains (zie boven)    
     
Jeugdcommissie    
Naam Functie E-mail
Benoit Jacod Jeugdcie coördinator bjacod@gmail.com
Secretariaat Shahsi Yadav kampongjeugdcricket@gmail.com
     
Grasploeg    
Naam Functie E-mail
Mike Farrant Asst. Groundsman via verengingsmanager (zie boven)
Mark Twemlow Asst. Groundsman  
Reinier Poort Asst. Groundsman  
Ross Harmer Asst. Groundsman  
Thijmen Hoffmann Asst. Groundsman  
     
Sponsoring    
Naam Functie E-mail
Floris Jansen Verenigingsmanager verenigingsmanager@kampongcc.nl
Bart van Lijff Coördinator via verenigingsmanager

 

SV KAMPONG FEDERATIE WEBSITE

#CRICKETNL

   

 

 

 

 

Banner

 

 

 

 

 

site: IanusWeb